Apie mus

Šiuo metu įmonė vykdo ir plečia veiklą atsinaujinančios energijos išteklių srityje. Tikslas didinti atsinaujinančios energijos išteklių gamybą, mažinti importuoto iškastinio kuro suvartojimą, taip didinant vietinės elektros energijos gamybą.

Įmonė prisidėda prie „žaliosios“ energijos gamybos naudojimo ir yra suinteresuota plėtoti šią sritį toliau.Yra investavusi į vėjo jėgainių statybą ir energijos gamybą. Taip pat, sutelkia dėmesį į didžiausia atsinaujinančios energijos potencialą turiničią – biokuro energetikos veiklą (malkos ir kurui skirtos medienos bei žemės ūkio atliekos).

Atsinaujinanti energija

Vėjo energija

Įmonė investuoja į vėjo malūnų statybą bei vėjo energijos gamybą. Šiuo metu jau turime keletą vėjo jėgainių, kurių gaminamą elektros energiją parduodame

Plačiau

Saulės energija

Įmonės interesas – saulės energijos gamyba ir prekyba. Saulė yra pats galingiausias atsinaujinančiosios energijos šaltinis.

Plačiau

Dujų energija

Biodujos – atsinaujinančio kuro rūšis, laikoma viena pažangiausių atsinaujinančios energijos rūšių, aktyviai plėtojama daugelyje Europos valstybių.

Plačiau